נופי חוץ כהתייחסות לצבע

כשאתה צועד בחוץ, אולי אתה לא חושב על הנוף סביבך כמקור אינסופי של השראה, אבל זה יכול להיות בדיוק זה! ציור על יופיו של הטבע היה נוהג ותיק בקרב אמנים, מכיוון שהוא מספק התייחסות מצוינת לציור. מהגבעות המתגלגלות של האזור הכפרי ועד לצוקים הסלעיים המדהימים ליד הים, נופי חוצות מציעים שפע של השראה לציירים. ניתן להשתמש בצורות, בצבעים ובמרקמים של הסצנות הטבעיות הללו כדי ליצור יצירות אמנות יפות. לא רק שציור בחוץ יעזור לפתח את כישורי התצפית והבנת הצבע שלך, אלא שזה גם יכול להיות חוויה מהנה להפליא. עם קצת תרגול וסבלנות, אתה יכול ליצור ציורים יפהפיים הלוכדים את המהות של הנוף החיצוני.

היתרונות של ציור בחוץ

לצביעה בחוץ יתרונות רבים, פרקטיים ואסתטיים כאחד. בתור התחלה, זו יכולה להיות דרך מצוינת להגביר את היצירתיות שלך. על ידי ציור בחוץ, אתה יכול להוריד את דעתך מבעיות חיי היומיום ובמקום זאת לטבול את עצמך ביופיו של העולם הסובב אותך. אתה יכול גם לשפר את כישורי התצפית שלך על ידי ציור בחוץ. על ידי ציור בחוץ, אתה יכול להשוות את האור לזה שבפנים, ותוכל לראות כיצד צבעם של חפצים משתנה גם בחוץ. זה יכול לעזור לך להבין כיצד אור שונה משפיע על צבעים שונים. ציור בחוץ הוא גם דרך מצוינת לפגוש אנשים. אתה יכול לצייר איתם ולחלוק אמנות עם אנשים שאולי מעולם לא פגשת באותו אופן כמו כשאתה מצייר בתוך הבית. זה יכול להוביל לחברות וקשרים עם אנשים חדשים.

בחירת הפניה מהטבע

כשאתה בוחר רפרנס לציורי הנוף שלך בחוץ, שאפו לבחור מיקום שנותן לך השראה. אם אתם מציירים נוף שביקרתם בו, אז קחו זמן לבקר באתר שוב ולנסות לדמיין איך הוא היה נראה באותה תקופה של השנה. אתה יכול גם לנסות לצייר סצנה מתוך החלומות או התקוות שלך לעתיד. אם אתה מנסה לצייר סצנה שמשתמשת במיקום מסוים, נסה למצוא תמונות של אותו מיקום באינטרנט או בספר ההדרכה. נסה לחשוב על הצבעים, הצורות והיבטים אחרים של הנוף שאתה מוצא השראה. אם אתה מצייר סצנה מתוך החלומות או התקוות שלך לעתיד, אז בחר נוף המתייחס לרגשות אלה. אתה יכול גם לבחור לבסס את הציור שלך על פרח, בניין או משהו אחר שקשור לרגשות שלך.

פיתוח כישורי התצפית שלך

על ידי ציור בחוץ, אתה יכול לתרגל את כישורי התצפית שלך ולפתח את ההבנה שלך באור. על ידי ציור בחוץ, אתה יכול לראות כיצד האור משפיע על צבעי החפצים. ניתן גם לראות כיצד האור יוצר צללים וכיצד אלה משתנים עם הזמן. בחוץ, אתה יכול גם להשוות כיצד האור משפיע על צבעים שונים וכיצד, בשילוב, הם יוצרים צבעים חדשים. על ידי ציור בחוץ, אתה יכול לראות כיצד צורות משתנות בתנאי אור שונים וכיצד זה משפיע על צורות של אובייקטים. בחוץ, אתה יכול גם להתבונן בטקסטורות של חפצים. על ידי ציור בחוץ, אתה יכול להשוות את המרקמים של חומרים שונים וכיצד הם שונים בין החומרים.

לכידת צבע, אור ומרקם

על ידי ציור בחוץ, אתה יכול ללכוד את הצבע, האור והמרקם של הנוף. אתה יכול ללכוד את צבע הנוף על ידי צביעת הצבעים בסצנה. ניתן גם לצבוע את צבעי הפרחים או את צבעי הצמחים. על ידי ציור בחוץ, אתה יכול גם לנסות ללכוד את האור. אתה יכול לנסות ללכוד את אור השמש על ידי ציור האופן שבו הוא פוגע בנוף. לחלופין, אתה יכול לנסות ללכוד את האופן שבו האור זורח על ההרים או מאפיינים אחרים בנוף. על ידי ציור בחוץ, אתה יכול גם ללכוד את מרקם הנוף. אתה יכול לנסות ללכוד את האופן שבו האור משתקף מאובייקטים בנוף. אתה יכול גם לנסות ללכוד את האופן שבו האור יוצר צללים על ידי ציור האופן שבו אלה משפיעים על הנוף.

טיפים מעשיים לצביעה בחוץ

כשצובעים בחוץ, חשוב להתלבש בהתאם לעונה. על ידי לבוש מתאים לעונה, אתה יכול להבטיח שהגוף שלך יהיה חם אבל לא חם מדי, מה שיכול להיות לא נוח בקיץ. אתה יכול גם לנעול מגפיים או נעליים המגנות על הרגליים מפני פגעי מזג האוויר. כאשר צובעים בחוץ, אתה יכול להשתמש בשרפרף קטן או חפץ דמוי שרפרף שאתה יכול להניח על הקרקע או על הקיר כדי לעזור לך לשבת בזמן שאתה צובע. אתה יכול גם להשתמש בכיסא קטן מתקפל שאתה יכול לקפל כאשר אתה לא משתמש בו כדי לעזור לך לשבת בזמן שאתה צובע. ניתן להשתמש במעמד ציור גם כאשר צובעים בחוץ. מעמד לציור הוא מעמד ממתכת או עץ שתוכלו להשתמש בו בעת צביעה בחוץ. עמדת צביעה מאפשרת לך לצבוע בקלות ובנוחות רבה יותר מכיוון שאתה לא צריך להתכופף עד כדי כך. כשצובעים בחוץ, חשוב לקחת בחשבון את מזג האוויר. על ידי התחשבות במזג האוויר, אתה יכול להבטיח שאתה מוכן לכל אירוע. בהתחשב במזג האוויר, אתה יכול להבטיח שלא תחלי מהתנאים. בהתחשב במזג האוויר, אתה יכול להבטיח שלא יהיה לך קר מדי או חם מדי בזמן הצביעה. על ידי התחשבות במזג האוויר, אתה יכול להבטיח שאתה מוכן לכל אירוע כמו גשם או רוחות חזקות.

שימוש בתמונות כהפניות

על ידי שימוש בצילומים כהתייחסות, ניתן לצייר מהטבע תוך שימוש בצבעים, צורות ומרקמים של הנוף החיצוני כהתייחסות. אתה יכול גם להשתמש בתמונות כהפניות כדי לעזור לך ללכוד את האור ואת הצבעים של הנוף החיצוני. אתה יכול להשתמש בצילומים כאסמכתא על ידי ציור על התמונות עם צבע על בסיס שמן או מים בדומה לחוץ צבעי הנוף. לחלופין, אתה יכול להשתמש במברשת יבשה על התמונות כדי ליצור יותר מרקם בציור שלך. אתה יכול גם להשתמש בתמונות כאסמכתא בעת צביעת האור והצבעים של הנוף החיצוני. במקרה זה, אתה יכול להשתמש בעיפרון כדי לצייר על התצלום כדי ליצור את הציור שלך מעליו. אתה יכול גם להשתמש בתמונות כאסמכתא בעת צביעת האור והצבעים של הנוף החיצוני. במקרה זה, אתה יכול להשתמש במברשת רטובה על התצלום כדי ליצור יותר צבע בציור שלך.

ציוד אמנות חיוני לציור בחוץ

כאשר צובעים בחוץ, ניתן להשתמש בצבעי שמן, צבעי אקריליק, צבעי מים או שילוב של אלה. צבע שמן הוא צבע אטום העשוי משמנים טבעיים ואטום למראהו. צבע אקרילי הוא גם צבע אטום העשוי מחומרים סינטטיים, אך הוא שקוף. גם צבע בצבעי מים עשוי מחומרים טבעיים והוא שקוף. אתה יכול להשתמש במגוון רחב של מברשות כדי ליצור אפקטים שונים בעת צביעה בחוץ. ניתן להשתמש במברשת סינתטית עגולה כדי ליצור מראה חלק ואחיד בעת צביעה בחוץ. לחלופין, אתה יכול להשתמש במברשת פרט קטן לקבלת אפקט מפורט יותר בעת צביעה בחוץ. אתה יכול גם להשתמש בפלטה בעת ציור בחוץ. פלטה היא מגש עץ או פלסטיק שמכיל צבע. אתה יכול גם להשתמש בפלטה בעת ציור בחוץ.

מציאת השראה מהטבע

על ידי ציור מהטבע, תוכלו לנסות לתפוס את מהות הנוף וליצור אמנות המשקפת את היופי הטבעי של הנוף החיצוני. דרך מצוינת למצוא השראה לציורי הנוף שלך בחוץ היא לקחת חלק בפעילויות חוצות. על ידי השתתפות בפעילויות חוצות, אתה יכול להכיר טוב יותר את הנוף הטבעי ולהשתמש בידע זה כדי ליצור ציורים. אתה יכול גם לנסות למצוא השראה תוך כדי הליכה בעיר או בעיר. בהסתובבות בעיר או בעיר, אתה יכול לחפש דפוסים ודפוסים בנוף הטבעי. אתה יכול גם לנסות תוך כדי רכיבה על אופניים בעיר או בעיר או תוך כדי הליכה לאורך החוף.